Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 278

ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe

Budynki handlowe konstrukcyjnie są drobne i powinny mieć dostosowaną i izolację do potrzeb i warunków. Działając w branży całorocznie świadomi jesteśmy iż latem upał doskwiera mocno, natomiast w sezonie zimowym zimno i duża wilgotność jest niemal odrzucająca W takiej sytuacji ważne jest aby się odpowiednio odizolować od trudnych warunków atmosferycznych ocieplając i izolując budynek zalecanymi materiałami. Płyty warstwowe/url świetnie się nadają do takich prac. Buduje się z nich całe ściany i zadaszenia pomieszczeń usługowo-handlowych. Wykorzystywane są w bardzo szerokim zakresie na przykład przy stawianiu hal magazynowych, hal produkcyjnych, stróżówek, garaży, pawilonów handlowych, kontenerów budowlanych i wielu innych budynków. Płyty warstwowe można podzielić na kilka rodzajów w zależności od zastosowania. Rozróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każda z wyżej wymienionych pyt ma odpowiednie do użytkowania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza wykorzystywana jest do utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń z niej zrobionych. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to magazyny i chłodnie przemysłowe w których ma wzgląd na produkty przechowywane trzeba utrzymać prawidłową temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty poliuretanowe materiał budowlany, stosowany jest do zabudowy w dość wielkim zakresie. Podtrzymują one właściwą termoizolację, ale nie tak mocną jak płyty chłodnicze. Za to dostępny jest większy wybór grubości płyty, jej kolor oraz przetłoczenie blachy.
Za to Płyty warstwowe dachowe wykorzystywane do budowy dachów. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, oraz dostępne są w różnych grubościach oraz przetłoczeniach.
Firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą takich płyt jest Matracka Płyty. Dysponują szerokim wyborem produktów dostępnych na miejscu. Bezpośrednio z placu dystrybutora. Płyty warstwowe są szykowane oraz cięte na miejscu zgodnie z zaleceniem klienta. Fachowa obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, wpływają na profesjonalizm firmy. PUH Matracka posiada też na wynajem wykonane z płyt pawilony, kontenery i stróżówki. To dobry kompromis między budową indywidualną a zakupem kontenera na pewien okres czasu.
Wykorzystanie płyt zależne jest od potrzeb, wykonuje się z nich od nowa ściany i dach nowej konstrukcji, ale można też użyć ich w celu termoizolacji już istniejącego budynku. Możliwości montażu jak i sposobu konfiguracji jest wiele. Polecam tego rodzaju sposób zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Półprodukty takie jak płyta warstwowa są o wiele bardziej wygodne i bardziej estetycznym wyborem niż metody tradycyjne służące do izolacji takie jak wełna nabijana na ścianę bądź styropian|tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.