e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony pojazd

 

 

Podmiot PewneOdszkodowania.eu specjalizuje się w profesji ubezpieczeń i odszkodowań przy pozyskiwaniu odszkodowań z powodu kolizji w zdarzeniu komunikacyjnym. Pomożemy Ci w otrzymaniu zapłaty bez wyjścia z domu.
Nasz doświadczony zespół trudni się w zdobywaniu odszkodowań za szkody całkowite oraz częściowe z tytułu wykupionej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za naprawę pojazdu niezbędna jest do ustalenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany powinien wyłożyć aby przywrócić swój pojazd do stanu przed zderzeniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu takich środków. Nasi specjaliści zajmą się Państwa problemem z należytą precyzją. Udaje nam się zdobyć środki na trzy lata wstecz.
Jeśli miałaś/eś wypadek komunikacyjny z innym autem, jeżeli ktoś zarysował Twój samochód i masz na to dowód. Napisz do nas!