Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 154
Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

 Przedsiębiorstwo emerexpert.pl specjalizuje się usługami remontowo-budowlanymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, mechanicznej aplikacji gładzi, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach na powierzchnie.
Marka powstała na bazie bogatego doświadczenia. Zapewniając dzięki temu usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć trzeba że wszystkie prace robione są urządzeniami wiodących firm na rynku europejskim. Między innymi firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Przedsiębiorstwo zajmuje się w malowaniu maszynowym pomieszczeń i budynków, co bardzo dobrze wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (również w trudno dostępnych miejscach).
Dodatkowo Firma wykonuje maszynowe aplikowanie gładzi jak również bezpyłowe szlifowanie, za pomocą specjalistycznych szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Działamy głównie w województwach mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.